Piederumi un montāža
Piederumi un montāža
PIEDERUMI, BEZ KURIEM NEIZTIKT

Apraksts

Katra sieta pareizas instalēšanas pamats ir tā rūpīga nostiprināšana šķirotājā. Šim nolūkam mēs piedāvājam kopā ar sietiem arī piederumus šīs prasības izpildei.

Uzvelkamās plāksnes

Paredzētas sietu nostiprināšanai ar šķērsenisku nostiepi separatorā. Tiek izmantotas visu veidu stiepļu sietiem, poliuretāna un gumijas sietiem, Elastic sietiem, kuri ir aprīkoti ar A tipa ielakojumu. Tiek piegādātas dažāda garuma (līdz 1500 mm) uzvelkamās plāksnes izpildījumā ar uzvelkamo bultskrūvju caurumiem vai bez tiem.

Aizsargprofili

Paredzēti uzvelkamo vai nostiprināmo sietu starplikām kontakta ar šķirotāja tērauda balstošajām nesošajām konstrukcijām vietās un novērš sieta vibrāciju šķirotājā – tādējādi tiek pagarināts sieta kalpošanas termiņš un vienlaicīgi no nevēlamā abrazīvā nolietojuma tiek pasargāti arī paši nesošie elementi. Profili izgatavoti no gumijas un poliuretāna. Piedāvājam arī profilus, kuri ir paredzēti, lai pārsegtu telpu starp sieta šķautni un šķirotāja sienu – tā saucamais “spārniņš” – tādējādi novēršot materiāla nokrišanu aiz sieta virsmas robežām.

Izsmidzināšanas sprauslas

Tā ir šķirotāja obligātā komplektācija, ja tiek veikta materiālu mitrā šķirošana. Izgatavotas no poliuretāna ar trim atveru izmēriem: diametrs 4, 7 un 9 mm. Ļauj optimāli sadalīt ūdeni, kas tiek padots šķirotājam, pa sieta virsmu. Pareiza montāža ļauj būtiski paaugstināt šķirošanas kvalitāti un efektivitāti.
Nosūtiet mums ziņojumu
Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!