Jaunumi 2019

Pateicoties savai stabilitātei Čehijas un Austrumeiropas tirgos, sākot ar 2019. gada 1. janvāri, Euro SITEX sr.r.o. saņēma ekskluzīvas tiesības pārstāvēt citas Stafag produktu grupas - Steinhaus, Lucotec, Multotec un DOH.
Pateicoties savai stabilitātei Čehijas un Austrumeiropas tirgos, sākot ar 2019. gada 1. janvāri, Euro SITEX sr.r.o. saņēma ekskluzīvas tiesības pārstāvēt citas Stafag produktu grupas - Steinhaus, Lucotec, Multotec un DOH.

Steinhaus 

Kontrolētā, pašfinansējoša izaugsmes korporatīvā politika, kas konsekventi īstenota 90 gadu laikā no uzņēmuma vēstures, šodien sniedz Steinhaus GmbH ne tikai veselīgu ekonomisko bāzi, bet arī diezgan iespaidīgu klātbūtni visā pasaulē. Steinhaus ir daļa no STAFAG grupas ar vairāk nekā 50 uzņēmumiem un 3000 darbiniekiem visā pasaulē. Steinhaus ģimene joprojām ir šīs uzņēmumu grupas galvenais akcionārs. STEINHAUS piegādes programma sastāv no sietu paneļiem, kas izgatavoti no sintētiskiem vai tērauda materiāliem, no spraugu sietiem un filtra materiāliem, kas izgatavoti no tērauda, ​​sintētiskām un tekstilšķiedrām. Kopā ar saviem meitasuzņēmumiem Lucotec un DOH tie ir arī  pneimatisko atsperu sistēmu un  stiepļu sietu konveijera lentes ražotāji.

Lucotec
Pēc pirmajiem pneimatisko atsperu projektiem kopš 2010. gada Lucotec GmbH tika dibināta 2014. gada aprīlī. Šajā posmā STAFAG dalībnieks Steinhaus veica pirmo ieguldījumu šajā starta uzņēmumā. Šodien Steinhaus ir lielākais Lucotec akcionārs un pneimatisko atsperu patentu īpašnieks, lai attīstītu pasaules pneimatisko atsperu sistēmu tirgu.Lucotec koncentrējas uz mūsu klientu vibrācijas problēmu risināšanu, jo īpaši, saliekot šķirošanas mašīnas no parastā tērauda vai gumijas atsperēm uz Lucotec sistēmu. Pneimatiskās atsperes ir uzticama un optimāla alternatīva, kas nozīmē gandrīz pilnīgu vibrācijas samazinājumu apkārtnē, optimizētu skrīninga rezultātu un ekspluatācijas uzturēšanas un elekteroenerģijas izmaksu samazināšanu.


Multotec45 gadus Multotec ir palīdzējis efektīvāk un uzticamāk izmantot pasaules lielākos kalnrūpniecības procesus. Mūsu minerālu apstrādes iekārtas, ko atbalsta atzīti nozares līderi metalurģijā un procesu inženierijā, izmanto, lai optimizētu atgūšanu un samazinātu īpašumtiesību izmaksas minerāl apstrādes rūpnīcās gandrīz 70 valstīs sešos kontinentos. Multotec galvenā mītne atrodas Dienvidāfrikā.
Reģistrēti pilna servisa uzņēmumi un ražošanas iekārtas atrodas Āfrikā, Eiropā, Āzijā, Austrālijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā, kas padara mūs tuvāk mūsu klientiem.
 


DOH
Uzņēmums ar vairāk nekā simts gadu vēsturi. Augsti specializēts konveijera lentu piegādātājs, kura konveijera lentes tiek izmantotas tur, kur nav iespējams izmantot gumijas, tekstila un plastmasas konveijera lentas un nav pieejami standarta risinājumi. Augsti specializēts un pieredzējis stiepļu lentu ražotājs individuāliem un ļoti izturīgiem izstrādājumiem dažādos pielietojumos.
Nosūtiet mums ziņojumu
Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!