Šķirošanas sieti rāmjos
Šķirošanas sieti rāmjos
SĪKAIS STIEPĻU SIETS IR PAREDZĒTS BIRSTOŠO MATERIĀLU ŠĶIROŠANAI UN FILTRĒŠANAI STIKLA, ĶĪMISKAJĀ UN PĀRTIKAS RŪPNIECĪBĀ.

Apraksts

Sīko birstošo materiālu šķirošana, to filtrēšana, pirmkārt, būvniecības vielu un būvmateriālu ražošanā, keramikas un pārtikas rūpniecībā.

Materiāls

Šķirošanas sietu rāmjus un sīkos šķirošanas sietus no nerūsējošā materiāla skat. materiālu tabulā sekcijā ielādēšanai.

Apraksts

Sietu nostiepšanas tehnoloģija sastāv no sieta nostiepšanas visos četros virzienos. Nostiepšanas lielums mērāms katrā virzienā ar iepriekšējās nostiepšanas brīdi, un pateicoties tam iespējams nodrošināt vienu brīdi visu sietu nostiepšanai. Pēc tam šķirošanas siets tiek nostiprināts šķirotājā un, pateicoties sieta uzstādīšanai rāmī, nav nepieciešams turpmāk nodarboties ar sieta nostiepšanu.

Rāmju formas un izpilde

Ražojam apaļus, taisnstūrveida, trijstūrveida vai citu veidu rāmjus pēc pasūtītāja vēlmes. Piegādājam šķirošanas sietus jaunos rāmjos, veicam veco sietu atjaunošanu. Sīkos stiepļu sietus iespējams pielīmēt vai pielodēt pie rāmjiem. Pēc pasūtītāja vēlmes var piegādāt šķirošanas sietus rāmjos ar visdažādākajiem papildinājumiem (piemēram, izplūdes atverēm, blīvgumijām, attīrīšanu u.tml.).

Izmēri

Šķirošanas sietus rāmjos – apaļos - piegādājam  diametrā no 300 līdz 2650 mm. Šo maksimālo izmēru nedrīkst pārsniegt arī citām formām (piemēram, taisnstūrveida, kvadrātveida, trijstūrveida šķirošanas sietiem).

 

Piegādes termiņš

Pēc pasūtījuma.
Nosūtiet mums ziņojumu
Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!