RU LV

Kompānijas profils

Euro SITEX s.r.o. ir mūsdienīga dinamiska sabiedrība, kas izveidota uz tēvzemes un ārvalstu dalībnieku un partneru tradīciju, pieredzes un profesionālās specializācijas pamata. Pateicoties šiem avotiem, firmai ir speciālisti, kuri pēc savas specializācijas pārstāv absolūto eliti. Sabiedrība strādā tirgū divdesmit gadus un ir vislielākais rūpniecisko sietu piegādātājs Čehijā. Firma intensīvi darbojas arī tehisko audumu, perforēto materiālu, stiepļu metāla konveijeru lenšu un filtru tirgū.

Pateicoties savu izstrādājumu kvalitātei un konsultatīvo pakalpojumu augstajam līmenim, sabiedrība Euro SITEX s.r.o. ir nostiprinājusies ne tikai čehu, bet arī Eiropas tirgū. Pašlaik Euro SITEX s.r.o. ar savu tirdzniecības pārstāvniecību un meitas sabiedrību starpniecību darbojas Slovākijā, Lietuvā, Krievijā, Igaunijā, Latvijā, Polijā, Rumānijā, Bulgārijā, Bosnijā, Serbijā, Baltkrievijā, Slovēnijā, Horvātijā, Maķedonijā, Ukrainā, Moldāvijā, kā arī ir atvērta pārstāvniecība Kazahstānā.

 

Sabiedrības Euro SITEX s.r.o. galvenais mērķis ir sniegt saviem pasūtītājiem konsultatīvos pakalpojumus un maksimāli iespējamu atbalstu. Šīs darbības smaguma centrs atrodas, pirmkārt, ieguves rūpniecībā, būvmateriālu ražošanā, tieši būvniecībā un arhitektūrā, pārtikas rūpniecībā, stikla ražošanā, mašīnbūvē un metalurģijā.

Sabiedrība Euro SITEX s.r.o. tiecas dokumentēt visus firmas procesus, kas iespaido izstrādājumu un pakalpojumu kvalitāti, un tāpēc 2001. gadā tā saņēma kvalitātes sertifikātu ЧСН ЕН ИСО 9002, kuru izsniedza Čehijas kuģu un rūpniecības reģistrs Prāgā. Kvalitātes sertifikācijas sistēma darbojas attiecībā uz visu izstrādājumu piegādi un konsultatīvo pakalpojumu sniegšanu. 2002. gadā sertifikācija tika paplašināta uz normas ЧСН ЕН ИСО 9001:2001 rēķina.

Certifikat_ISO_2015_CZ.jpg

Tāpēc sabiedrība Euro SITEX s.r.o. nozīmē ne tikai tradīcijas un stingru pozīciju čehu un Eiropas tirgū, bet, pirmkārt, tā ir kvalitātes, drošības un uzticības garantija. Sabiedrība Euro SITEX s.r.o. ir gatava apmierināt savu pasūtītāju visdažādākās individuālās prasības.

 
Aizvērt logu

Uzraksti savu ziņojumu un mēs atbildēsim tuvākajā laikā!

Paldies, Jusu ziņojums tika nosūtīts